ad-mania
Home / GİRESUN / Bulancak Belediyesi Yeni Hizmet Binasına Taşınıyor

Bulancak Belediyesi Yeni Hizmet Binasına Taşınıyor

/
/
/
256 Views

Yapımı tamamlanan Bulancak Belediyesi Yeni Hizmet Binasına taşınılması için talimat veren Belediye Başkanı Recep Yakar, 6 Kasım 2023 Pazartesi günü itibarıyla Belediye’nin tüm birimlerinin yeni binada hizmet vermeye başlayacağını belirtti.

6 Kasım’da Yeni Hizmet Binasında Hizmet Vermeye Başlıyoruz

Belediye Başkanı Recep Yakar; “İlçemiz ve belediyemizin en önemli vizyon projelerinden olan Yeni Belediye Hizmet Binamızda artık sona gelinirken bir taraftan da taşınma işlemlerimiz devam ediyor. Taşınma işini 3 Kasım Cuma günü nihayete erdireceğiz. Bu sebeple Cuma günü Belediyemiz hizmet veremeyecek. 6 Kasım Pazartesi günü ise tüm birimlerimizle yeni binamızda hizmet vermeye başlayacağız.

Yeni hizmet binamızda; tüm Müdürlük ve birimlerimizi bir çatı altında buluşturarak hizmet kalitesini ve ulaşılabilirliği artırmış olacak ve halkımıza daha rahat hizmet verebileceğiz. Belediyemize ve halkımıza hayırlı olsun” dedi.1958 yılında yapılarak 63 yıl hizmet veren eski Belediye hizmet binası,15 Nisan 2021 tarihinde yıkılmıştır.

Daha önce yıkılan Hükümet Konağıyla birlikte oluşan yeni proje alanında konuşlandırılan Yeni Belediye Hizmet Binası önünde, daha önce 1.5 dönüm olan Meydan alanı da 3.5 dönüme çıkarken, Yeni Belediye Hizmet Binası ve Meydan düzenlemesi projesi kapsamında yer altında da 80 araçlık kapalı otopark tesis edilerek Meydan bölgesinin otopark ihtiyacı da karşılanmış oldu.

Leave a Comment

This div height required for enabling the sticky sidebar
Giresun Bilgi Bankası GiresunBilgi.Com.Tr için buraya tıklayın (GiresunBilgi.Com.Tr)