ad-mania
Home / GİRESUN / Belediye Başkanları ve Rektörden, Giresun Valisi’ne Ziyaret

Belediye Başkanları ve Rektörden, Giresun Valisi’ne Ziyaret

/
/
/
328 Views

Giresun Valisi Mehmet Fatih Serdengeçti, kamu kurum ve kuruluşlarının yanı sıra il içi ve il dışı farklı sektörlerden ve toplumun çeşitli kesimlerinden gelen ziyaretçileri ağırlamaya devam ediyor.

Bu kapsamda 31 Ekim Salı günü, Giresun Belediye Başkanı Av. Aytekin Şenlikoğlu ve Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği Toplantısı nedeniyle ilimize gelen bir grup Belediye Başkanı ile Ordu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Baş, Vali Serdengeçti tarafından ağırlandı.

Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği Toplantısı nedeniyle ilimize gelerek Sayın Valimizi ziyaret edenler arasında; Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan V. Atilla Ataman, Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu, Arsin Belediye Başkanı Muhammet Sait Gürsoy ve Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Mehmet Şentürk yer aldı.

Samimi bir ortamda gerçekleştirilen ziyarette Karadeniz bölgesini ilgilendiren konular hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Ziyaretçiler, Vali Serdengeçti’ye nazik kabullerinden ve misafirperverlikten dolayı teşekkür ederek çeşitli hediyeler sundular.

Vali Serdengeçti de ziyaret ile ilgili olarak “Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan V. Atilla Ataman, Giresun Belediye Başkanı Av. Aytekin Şenlikoğlu, Ordu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Baş, Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu, Arsin Belediye Başkanı Muhammet Sait Gürsoy ve Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Mehmet Şentürk’e nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Ziyaretler, çekilen hatıra fotoğrafları ile sona erdi.

Leave a Comment

This div height required for enabling the sticky sidebar
Giresun Bilgi Bankası GiresunBilgi.Com.Tr için buraya tıklayın (GiresunBilgi.Com.Tr)